Pomoc drogowa Cieszyn, Ustroń, Skoczów
holujemy:
auta osobowe
auta ciężarowe
ciągniki siodłowe z naczepą
autobusy
Pomoc drogowa Ustroń, Skoczów , Cieszyn

Powypadkowe naprawy bezgotówkowe

Twój samochód uległ awarii? Byłeś uczestnikiem kolizji drogowej? Na pewno oczekujesz szybkiej i bezproblemowej pomocy. Trudno byś w tym czasie myślał o pieniądzach. Najpewniej wolałbyś ten temat pozostawić na czas wypłaty środków od ubezpieczyciela. Jako profesjonalnie i stabilnie działająca firma zapewniamy Ci wysoką jakość usług. Nasza propozycja to powypadkowa naprawa bezgotówkowa. Nie musisz od razu na wstępie martwić się rozliczeniem naprawy. Jeśli zdecydujesz się nam powierzyć naprawę samochodu, możesz liczyć na najdogodniejszą formę rozliczenia i rozsądną kalkulację, dostosowaną do możliwości rynkowych. Dla szkód ubezpieczeniowych zapewniamy rozliczenie bezgotówkowe i pełne pośrednictwo w kontaktach z towarzystwami. Dzięki temu klient oszczędza czas i nie musi angażować własnych środków finansowych. Nasze doświadczenie zaś pozwala wystrzec się niedoszacowania szkody przez ubezpieczyciela. Już same oględziny po szkodzie, przeprowadzane w warunkach warsztatowych, przy obecności wykwalifikowanego blacharza, dają niemal zerowe ryzyko pominięcia przez rzeczoznawców, trudnych do wykrycia przez laika, uszkodzeń.

Podejmujemy się przeprowadzenia działań, mających na celu wypłatę odszkodowań z różnych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU, Hestia, MTU, Warta, Link4, HDI Asekuracja, Generali, Allianz, Interrisk, Aviva, Benefia, Liberty, Samopomoc oraz innych. Likwidujemy szkody zarówno z ubezpieczeń OC, AC jak również w systemie zielonej karty Jeśli masz jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiemy. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu się z nami.

Działamy niemal od razu. Po oględzinach rzeczoznawcy z towarzystwa ubezpieczeniowego sprawdzamy ofertę dostępnych części. Po akceptacji towarzystwa zamawiamy podzespoły i wykonujemy dla Państwa wałściwą naprawę blacharsko-lakierniczą. O ile wszelkie dokumenty formalne nie budzą zastrzeżeń towarzystwa, a rynek zapewnia szybką dostępność potrzebnych podzespołów, Państwa oczekiwanie na samochód udaje się maksymalnie skrócić. Gdzie to uzasadnione, na czas naprawy zapewniamy auto zastępcze. Koszty wstępne naprawy pokrywamy z własnych środków finansowych. Nasza szeroka wiedza merytoryczna pozwala likwidować szkody sprawnie i na wysokim poziomie. Poza tym reprezentowanie klienta przed towarzystwem ubezpieczeniowym pozwala nam uzyskać adekwatne odszkodowanie. pomoc drogowa Skoczów -naprawy powypadkowe

Więcej informacji na stronie www.bascik.pl

P.P.H.U. Baścik
Łączka, ul. Gajowa 26
43-426 Dębowiec
woj. śląskie
Pomoc drogowa:
tel.: (33) 8 588 588
Warsztat:
tel.: (33) 8 588 522
Właœciciel:
kom.: 609 50 99 80

e-mail: biuro@bascik.pl

www: www.bascik.pl


Polecamy: Pomoc drogowa Cieszyn, pomoc drogowa Ustroń, naprawy powypadkowe, naprawy bezgotówkowe, usługi blacharskie, pomoc drogowa Skoczów.
P.P.H.U. Baścik © 2010
 www.bascik.pl