Pomoc drogowa Cieszyn, Ustroń, Skoczów
holujemy:
auta osobowe
auta ciężarowe
ciągniki siodłowe z naczepą
autobusy
Pomoc drogowa Ustroń, Skoczów , Cieszyn

Pomoc drogowa Ustroń

Pomoc drogową świadczymy także na terenie Ustronia. Ponieważ działamy 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, udzielamy pomocy o każdej porze dnia i nocy, zarówno w dni powszednie jak i świąteczne. Pomożemy Państwu zawsze i ... prawie wszędzie (nie jesteśmy GOPR-em). Przyjmujemy zlecenia na transport powypadkowy aut osobowych, ciężarowych lub też transport nietypowy, na przykład maszyn budowlanych, maszyn rolniczych, wózków widłowych. W razie potrzeby świadczymy również usługi dźwigowe. Każdy punkt naszej oferty to gwarancja terminowości, pewności oraz fachowości wykonywanych usług.pomoc drogowa Ustrońs

Jak działamy?

Pomoc drogowa w Ustroniu, , prowadzona jest przez nas z wykorzystaniem czterech wyspecjalizowanych samochodów. Zaangażowany i zgrany zespół gwarantuje Państwu ekspresową pomoc. W przypadku prostych defektów staramy się przeprowadzić usprawnienie na drodze. Jeśli usterka jest zbyt skomplikowana, trudna do zdiagnozowania lub auto zbyt niekompletne, albo gdy miejsce awarii nie pozwala na bezpieczne operacje naprawcze, zapewniamy holowanie w wybrane przez klienta miejsce. W razie potrzeby holujemy auta pod wskazany adres. Może to być miejsce zamieszkania albo znany już klientowi warsztat. Przyjmujemy również auta na przechowanie, na nasz parking lub do naprawy w naszym własnym zakładzie.

Bezgotówkowe rozliczenie szkód OC i AC.

pomoc drogowa Ustroń - nasza flota Jeśli zdecydują się Państwo nam powierzyć naprawę samochodu, mogą Państwo liczyć na najdogodniejszą formę rozliczenia i rozsądną kalkulację, dostosowaną do możliwości rynkowych. Dla szkód ubezpieczeniowych zapewniamy rozliczenie bezgotówkowe i pełne pośrednictwo w kontaktach z towarzystwami. Dzięki temu klient oszczędza czas i nie musi angażować własnych środków finansowych. Nasze doświadczenie zaś pozwala wystrzec się niedoszacowania szkody przez ubezpieczyciela. Już same oględziny po szkodzie, przeprowadzane w warunkach warsztatowych, przy obecności wykwalifikowanego blacharza, dają niemal zerowe ryzyko pominięcia przez rzeczoznawców, trudnych do wykrycia przez laika, uszkodzeń.

Naprawy na zlecenie prywatne – na czym polegają?

Świadcząc naprawy blacharsko - lakiernicze, oferujemy Państwu również wykonanie naprawy zlecanej i rozliczanej indywidualnie. Co to oznacza? W przypadku, kiedy szkoda nie podlega ubezpieczeniu, zlecacie Państwo naprawę sami, bez opierania się na podpowiedzi. By zagwarantować najniższą z możliwych cen, proponujemy wtedy klientowi różne opcje cen części zamiennych, np. dobrej jakości zamienniki, dostepne na rynku, albo podzespoły używane. Daje to możliwość porównania kosztu naprawy z kalkulacją, opartą na elementach oryginalnych, nowych i pozwala wyważyć relacje pomiędzy dobrą jakością, a przystępną ceną planowanej naprawy.

Usługi blacharstwa pojazdowego dla Ustronia i okolic.

Nasza oferta obejmuje również usługi blacharskie. Na Państwa zlecenie wykonamy naprawę blacharską. Zagwarantujemy bardzo krótki czas realizacji danego zlecenia. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze zapewnimy sprawne działania oraz rzetelność wykonanych prac.

pomoc drogowa Ustroń - nasze samochodyW zakładzie posiadamy dobrej klasy narzędzia diagnostyczne i aparaty naprawcze, niezawodne sprzęty mechaniczne, począwszy od ramy naprawczej, która jest niezbędna do przeprowadzenia rozległych napraw blacharskich a skończywszy na wydajnych aparatach spawalniczych i całej gamie pomniejszych urządzeń. Posiadamy specjalistyczne urządzenie diagnostyczne, służące do wyważania kół. Ponadto dysponujemy zgrzewarkami do blach, montożownicą ogumienia. Z całą pewnością zaliczamy się do grupy warsztatów w powiecie cieszyńskim, którym warto powierzyć naprawę swojego samochodu.

Usługi lakiernicze – tanio i pewnie

Oferujemy Państwu również najlepszej jakości usługi lakiernicze. Nasza propozycja jest tu kierowana do klientów, których samochód został już naprawiony od strony blacharskiej, lub który wymaga odświeżenia lakieru, usunięcia drobnych uszkodzeń, rys, śladów wandalizmu, albo skutków niegroźnych pomyłek kierującego. Oferta nasza jest konkurencyjna na rynku warsztatów lakierniczych. Jesteśmy w stanie sprostać nawet bardzo wymagającym klientom. Wyróżnia nas wysokiej klasy sprzęt oraz systematycznie przeprowadzane szkolenia pracowników.

Dla dotrzymania najwyższych standardów usług wykorzystujemy bezpyłową kabinę lakierniczą, dostosowaną do lakierowania samochodów osobowych i dostawczych, wyposażoną w bogaty zestaw fitrowania powietrza w systemie przewietrzania i suszenia. Komputerowe mieszalnie lakierów wodorozcieńczalnych firm RM i Du Point, wraz ze skanerem lakierów, gwarantują precyzję doboru pigmentacji. Drobny sprzęt, jak, na przykład, szlifierki pneumatyczne wraz z odsysaczami firmy Rupes, stosowane do przygotowywania elementów do lakierowania, poprawia wydajność prac, a co za tym idzie, wydatnie skraca czas realizacji zleceń . Dlaczego zatem warto skorzystać z naszej oferty lakierniczej? Warto, ponieważ jesteśmy w stanie uwzględnić Państwa indywidualne potrzeby, a dobór koloru i technologia jego nałożenia w naszym warsztacie odpowiadają zarówno nowoczesnym wymogom technologicznym jak i ekologicznym.

Więcej informacji na stronie www.bascik.pl

P.P.H.U. Ba?cik
Łączka, ul. Gajowa 26
43-426 Dębowiec
woj. śląskie
Pomoc drogowa:
tel.: (33) 8 588 588
Warsztat:
tel.: (33) 8 588 522
Właœciciel:
kom.: 609 50 99 80

e-mail: biuro@bascik.pl

www: www.bascik.pl


Polecamy: Pomoc drogowa Cieszyn, pomoc drogowa Ustroń, naprawy powypadkowe, naprawy bezgotówkowe, usługi blacharskie, pomoc drogowa Skoczów. P.P.H.U. Baścik © 2010  www.bascik.pl