Pomoc drogowa Cieszyn, Ustroń, Skoczów
holujemy:
auta osobowe
auta ciężarowe
ciągniki siodłowe z naczepą
autobusy
Pomoc drogowa Ustroń, Skoczów , Cieszyn

Pomoc drogowa Skoczów

Świadczymy usługi z zakresu pomocy drogowej na terenie Miasta Skoczów. Działamy w każdy dzień tygodnia, przez 24 godziny na dobę. Oferujemy wykonywanie usług zarówno po drogach w Polsce, jak i w innych krajach europejskich. Holujemy głównie samochody osobowe, ciężarowe oraz autobusy, w razie potrzeby przewozimy sprzęt budowlany i rolniczy, taki jak koparki, ciągniki, wózki widłowe, itp.. Poza pomocą drogową oferujemy mieszkańcom Skoczowa i okolic pełen zakres napraw powypadkowych samochodów.

Pomoc drogowa - jakimi samochodami holujemy? pomoc drogowa Skoczów - nasze samochody

Przydarzyła się Państwu awaria samochodu w Skoczowie, Kiczycach, Harbutowicach, Drogomyślu, Goleszowie lub okolicy? Przeprowadzimy dla Was bezproblemowe holowanie i naprawę. Po Wasze auto przyjedzie jeden z naszych samochodów:

  • trzyosiowy Scammell - pojazd zapewniający perfekcyjną pomoc drogową w trudnych przypadkach (nadaje się do stawiania zestawów bez dodatkowego uszkodzenia pojazdu , służy do transportu różnego typu samochodów ciężarowych). Auto holujące zbudowane jest z oryginalnej szwedzkiej zabudowy, która została zaprojektowana na potrzeby armii brytyjskiej. Posiada dwie wciągarki: jedną o uciągu 30 ton; drugą, pomocniczą o uciągu 15 ton oraz jeden wysięgnik hydrauliczny, który udźwignie 22 tony.
  • Mercedes 1835L ACTROS – - auto przeznaczone do przewozu dużych samochodów dostawczych, busów, mniejszych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych. Jest doskonałe również jako asysta w akcjach, które wymagają podjęcie pojazdu lub ładunku dźwigiem. Samochód posiada profilowaną platformę oraz regulowaną hydraulicznie tylną część najazdu, z funkcją opuszczania do podłoża. Zostało ponadto wyposażone w żuraw o udźwigu 5,4 ton oraz wysięgu 10 metrów oraz we wciągarkę hydrauliczną o uciągu 15 ton.
  • Mercedes Sprinter – - idealny w przypadku zdarzeń, w których wzięły udział niewielkie samochody osobowe. To auto z 1999 roku, rok zabudowy 2006. Posiada wciągarkę o uciągu 5 ton.
  • Mercedes Atego 815 – - przeznaczony do przewozu lekkich aut dostawczych oraz lżejszych samochodów typu VAN i SUV, wyprodukowany w 1998 roku, rok zabudowy 2010. Posiada ładowność 3,5 tony oraz wciągarkę o uciągu 8,5 tony.

Lakierowanie - Skoczów i okolice pomoc drogowa Skoczów

Oferujemy usługi lakiernicze. Dzięki stosowanym materiałom lakierniczym marek RM i Du Point będziemy w stanie dostosować dokładnie pigmentację do Państwa pojazdu. W doborze kolorów pomaga specjalistyczny skaner, wszędzie tam, gdzie ludzkie oko może okazać się zawodne (lakiery perłowe, auta po wcześniejszych naprawach lakierniczych). Ponadto oferujemy usługę polerowania karoserii. Przy pomocy środków chemicznych, narzędziami polerskimi, częściowo usuwana jest zmatowiała mikrowarstwa lakieru wierzchniego, co powoduje "odmłodzenie" wyglądu i usuwa najdrobniejsze skazy i płytkie zarysowania. Tym samym sposobem udaje się zlikwidować zanieczyszczenia bitumiczne i żywiczne (cząsteczki asfaltu, spadź kwitnących drzew).

Samochody zastępcze na czas naprawy

Coraz liczniejsze towarzystwa ubezpieczeniowe uznają prawo poszkodowanego do korzystania z samochodu zastępczego na czas likwidacji szkody. W uzasadnionych przypadkach, klientowi, przeprowadzającemu naprawę w naszym zakładzie, udostępniamy auto zastępcze. Opcja ta jest szczególnie cenna dla osób, odbywających dalszą podróż, którym szkoda komunikacyjna krzyżuje np. plany wakacyjne lub biznesowe, ale także dla osób, dla których codzienne korzystanie z własnego samochodu stało się nieodzowne ze względu na charakter wykonywanej pracy, czy działalności gospodarczej.

Więcej informacji na stronie www.bascik.pl

P.P.H.U. Baścik
Łączka, ul. Gajowa 26
43-426 Dębowiec
woj. śląskie
Pomoc drogowa:
tel.: (33) 8 588 588
Warsztat:
tel.: (33) 8 588 522
Właœciciel:
kom.: 609 50 99 80

e-mail: biuro@bascik.pl

www: www.bascik.pl


Polecamy: Pomoc drogowa Cieszyn, pomoc drogowa Ustroń, naprawy powypadkowe, naprawy bezgotówkowe, usługi blacharskie, pomoc drogowa Skoczów.
P.P.H.U. Baścik © 2010
 www.bascik.pl