Pomoc drogowa Cieszyn, Ustroń, Skoczów
holujemy:
auta osobowe
auta ciężarowe
ciągniki siodłowe z naczepą
autobusy
Pomoc drogowa Ustroń, Skoczów , Cieszyn

Pomoc drogowa Cieszyn

pomoc drogowa Cieszyn

Jako firma o bogatym doświadczeniu świadczymy Państwu profesjonalną pomoc drogową. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Holujemy każdego typu samochody: auta osobowe, auta ciężarowe, ciągniki siodłowe z naczepą oraz autobusy. Pomoc drogowa Cieszyn, którą świadczymy, nie odmówi pomocy w nietypowych sytuacjach, takich jak transport ładunków nietypowych: maszyn rolniczych, maszyn budowlanych, wózków widłowych, kiosków, domków letniskowych itp.

Zawsze w gotowości mamy cztery samochody pomocy drogowej. Należą do nich trzy lawety (jedna wyposażona w dźwig) oraz ciężki holownik drogowy. Możemy się nimi poruszać zarówno w kraju, jak i za granicą. Nasze usługi transportowe oprócz Cieszyna, powiatu cieszyńskiego i terytorium Polski dostępne są również w ościennych krajach europejskich. Posiadamy stosowne licencje i zaświadczenia do przewozów rzeczy, a nasza działalność jest ubezpieczona. Do dyspozycji naszych klientów pozostaje duży parking o powierzchni 1500 m2. Posiada on nośną, utwardzoną nawierzchnię, oświetlenie, monitoring i jest ogrodzony. Nad bezpieczeństwem, znajdujących się na nim pojazdów, czuwamy przez całą dobę.

Kim jesteśmy? pomoc drogowa Cieszyn - nasze zaplecze

Działalność prowadzimy od 1992 roku. Swoją siedzibę mamy niedaleko Skoczowa i Cieszyna, przy głównym szlaku komunikacyjnym, łączącym te dwa ośrodki, w miejscowości Łączka. Początkowo zajmowaliśmy się usługami blacharskimi oraz lakierniczymi, z czasem w naszej ofercie znalazła się pomoc drogowa, by ostatecznie dać możliwość świadczenia kompleksowych likwidacji szkód komunikacyjnych z wieloma towarzyszącymi lub pochodnymi temu usługami. Obecnie poza naprawami blacharskimi i lakierniczymi przeprowadzamy naprawy zawieszeń, układów hamulcowych, paliwowych, ogumienia i układów klimatyzacyjnych. Pomagamy zgłosić szkody ubezpieczeniowe, asystujemy przy oględzinach, pomagamy w prowadzeniu korespondencji z towarzystwami reasekuracji, udostepniamy samochody zastępcze i przechowujemy auta do czasu naprawy, złomowania lub zbycia po szkodach całkowitch. Pojazdy holujemy, naprawiamy, ale również, w ostateczności złomujemy.

W zakresie pomocy drogowej, oprócz obsługi zleceń indywidualnych, działamy również w ramach kilku sieci assistance komunikacyjnego, holujemy i przechowujemy pojazdy, uczestniczące w wypadkach drogowych, dla Policji, jak też samochody, zagrażające bezpieczeństwu w ruchu, na rzecz Starostwa Powiatowego w Cieszynie.

Czym się wyróżniamy?

Nasza firma świadczy solidne usługi. Dbamy o jakość, fachowość i terminowość usług. Staramy się, by dbałość o klienta nie pozostawała pustym frazesem. Przy współpracy z nami, możecie Państwo ponadto liczyć na bezproblemową obsługę. Pracujemy na wysokiej jakości, dobrze dobranym i wydajnym sprzęcie. Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę. Z każdego powierzonego nam zadania wywiązujemy się najlepiej, jak to tylko możliwe. Pomoc drogowa w Cieszynie w naszym wykonaniu to jasne i proste zasady rozliczeń, połączone ze sprawną i bezpieczną akcją.

Na co mogš Państwo jeszcze liczyć?

Nie jesteśmy pomocą drogową z gorzkich dowcipów o lawecie, która zawsze i za wszelką cenę odholowuje samochody lub “poluje” na klienta przy co bardziej kolizyjnych skrzyżowaniach. Działamy niekiedy nietypowo. Staramy się doprowadzić do tymczasowego usprawnienia pojazdu na miejscu zdarzenia lub w naszym warsztacie, dzięki czemu w wielu sytuacjach mogą Państwo samodzielnie wrócić do domu własnym samochodem. Jeśli taka interwencja jest niemożliwa, odholowujemy samochód do wskazanego przez Klienta warsztatu lub na inny, podany adres. Zawsze działamy szybko i bez zbędnych problemów, każdorazowo jednak w ramach dobrze pojętych granic zdrowego rozsądku. To nie wszystko. Jeśli istnieje taka potrzeba, otworzymy dla Państwa awaryjnie samochód, znajdziemy miejsce na nocleg, dowieziemy paliwo lub też wymienimy omyłkowo zatankowane paliwo na odpowiednie. Podróżnym, którym przytrafiła się szkoda daleko od domu, albo kolizja pokrzyżowała pilne plany, pomożemy w dotarciu do celu, czy to poprzez możliwie ekspresową naprawę, czy też poprzez udostępnienie pojazdu zastępczego. Jako niezależna firma współpracujemy z sieciami Assistance.

Świadczymy bezgotówkowe naprawy powypadkowe

Oferujemy Państwu pomoc w naprawie samochodów przy szkodach ubezpieczeniowych, bez pobierania opłat gotówkowych. Taka forma rozliczenia jest bardzo korzystna dla każdego, kogo szkoda zastanie w momencie braku oszczedności, którymi trzebaby natychmiast pokryć koszty naprawy. Nie muszą Państwo uczestniczyć we wszystkich formalnościach, a częstokroć uczestnictwo klienta minimalizujemy wtedy niemal do zera. Wystarczy zgłosić szkodę w towarzystwie ubezpieczeniowym (w czym również pomagamy), upoważnić nas do reprezentowania i rozliczenia naprawy, a wszelkie działania odbędą się bez “udziału” Państwa gotówki, korespondencję zaś i rozmowy z reasekurantem przeprowadzimy w Państwa imieniu.

pomoc drogowa Cieszyn - nasze samochody Działamy niemal od razu. Po oględzinach rzeczoznawcy z towarzystwa ubezpieczeniowego sprawdzamy ofertę dostępnych części. Po akceptacji towarzystwa zamawiamy podzespoły i wykonujemy dla Państwa właściwą naprawę blacharsko-lakierniczą. O ile wszelkie dokumenty formalne nie budzą zastrzeżeń towarzystwa, a rynek zapewnia szybką dostępność potrzebnych podzespołów, Państwa oczekiwanie na samochód udaje się maksymalnie skrócić. Gdzie to uzasadnione, na czas naprawy zapewniamy auto zastępcze. Koszty wstępne naprawy pokrywamy z własnych środków finansowych. Nasza szeroka wiedza merytoryczna pozwala likwidować szkody sprawnie i na wysokim poziomie. Poza tym reprezentowanie Państwa przed towarzystwem ubezpieczeniowym pozwala nam uzyskać adekwatne odszkodowanie. Obserwując na bieżąco specyfikę rynku, jesteśmy w stanie wynegocjować z ubezpieczycielem korzystne warunki naprawy. Unikają więc Państwo sytuacji, kiedy niewiedza lub niedostatek czasu po stronie poszkodowanego, wykorzystane być mogą do zaniżenia należnego zadośćuczynienia.

Czy sš szkody, których napraw się nie podejmujemy?

Mamy odpowiednią wiedzę i doświadczenie, by zająć się dla Państwa likwidacją niemal każdej szkody. Świadcząc usługi pomocy drogowej w Cieszynie w połączeniu z działalnością warsztatu naprawczego, podejmujemy się rozpoczęcia działań mających na celu wypłatę odszkodowań z różnych towarzystw ubezpieczeniowych: PZU, Hestia, MTU, Warta, Link4, HDI Asekuracja, Generali, Allianz, Interrisk, Aviva, Benefia, Liberty, Samopomoc oraz innych. Likwidujemy szkody zarówno z ubezpieczeń OC, AC jak również w systemie zielonej karty. To od Was zależy, w jakiej formie przeprowadzimy naprawę i jakich części do naprawy Państwa samochodu użyjemy: oryginalnych, zamienników czy używanych.
Najprawdopodobniej są zadania, których nie zdołamy wykonać. Warto jednak zawsze zadać pytanie i zasięgnąć naszej rady.

Więcej informacji na stronie www.bascik.pl

P.P.H.U. Baścik
Łączka, ul. Gajowa 26
43-426 Dębowiec
woj. śląskie
Pomoc drogowa:
tel.: (33) 8 588 588
Warsztat:
tel.: (33) 8 588 522
Właściciel:
kom.: 609 50 99 80

e-mail: biuro@bascik.pl

www: www.bascik.pl


Polecamy: Pomoc drogowa Cieszyn, pomoc drogowa Ustroń, naprawy powypadkowe, naprawy bezgotówkowe, usługi blacharskie, pomoc drogowa Skoczów.
P.P.H.U. Bascik © 2010
 www.bascik.pl